• Bookmark

    Motobro.com.ua

Corporate Values

Overview

Motobro.com.ua has a consumer rating of 5 stars from 1 review indicating that most customers are generally satisfied with their purchases.

View ratings trends
See all photos
How would you rate Motobro.com.ua?
Top Positive Review

“Розглянемо свої вимоги: Перш ніж ви вирішите придбати мотоцикл, тоді ви повинні подумати”

Olga D.
4/7/20

Розглянемо свої вимоги: Перш ніж ви вирішите придбати мотоцикл, тоді ви повинні подумати про те, як ви збираєтеся використовувати свій мотоцикл. Ви збираєтесь подорожувати на великі відстані? Їздити щодня? Тільки у вихідні? Мотоцикли бувають різних форм і розмірів, тому, знаючи, як ви будете ними користуватися, можливо, полегшите вибір. Наприклад; Якщо ви шукаєте мотоцикл для щоденних поїздок на роботу, вам знадобиться комфортний для їзди мотоцикл, і це заробить більше кмна галон. Для порівняння, мотоцикл, який припадає лише на вихідні, зазвичай не має хорошої милі на галон і може стати незручним через годину або близько того. Не переоцінюйте свої здібності. Одна з найбільших помилок вершників - придбати мотоцикл з набагато більшою функціональністю, ніж це вміє керувати. Купувати мотоцикл дуже спокусливо купувати все, що ви можете, і придбати потужний і потужний мотоцикл, але повірте, ви будете набагато кращим вершником, якщо почнете з чогось меншого. Починаючи з меншого мотоцикла, ви зможете дізнатися всі основні навички та отримати досвід та впевненість у водінні. Як тільки вам стане комфортно, ви будете готові до модернізації та по-справжньому оціните більш сильний та швидкий мотоцикл. Перш ніж вирушити на мотоцикл, серед найважливіших факторів є те, що ви знайдете той, який ідеально підходить для вас. Як відомо, існує кілька різноманітних стилів мотоциклів, починаючи від легких скутерів до гучних і радісних крейсерів. Ось декілька найважливіших елементів, про які варто подумати, перш ніж зробити цю величезну покупку. Я займалася мотоциклами досить довгий час, хоча я дівчина, я багато про це знаю. Я познайомилася з цією областю, коли приїхала на роботу за адресою https://motobro.com.ua/ Виберіть мотоцикл, який підходить для вашого тіла: коли ви купуєте свій перший мотоцикл, важливо, щоб ви по-справжньому приміряли мотоцикл, великий як набір кросівок. Мотоцикли бувають різних розмірів і форм, тому важливо, щоб вибраний вами мотоцикл був зручним для вас. Можливо, вам сподобався ігровий мотоцикл, який ви бачили в Інтернеті лише для того, щоб вам було дуже незручно, коли ви справді сидите за ним у автосалоні. Ви не знатимете, який мотоцикл підходить вам, поки ви не спробуєте його за розміром.

See positive reviews

Reviews (1)

Rating

Timeframe

Other

olgad55
1 review
0 helpful votes
April 7th, 2020

Розглянемо свої вимоги: Перш ніж ви вирішите придбати мотоцикл, тоді ви повинні подумати про те, як ви збираєтеся використовувати свій мотоцикл. Ви збираєтесь подорожувати на великі відстані? Їздити щодня? Тільки у вихідні? Мотоцикли бувають різних форм і розмірів, тому, знаючи, як ви будете ними користуватися, можливо, полегшите вибір. Наприклад; Якщо ви шукаєте мотоцикл для щоденних поїздок на роботу, вам знадобиться комфортний для їзди мотоцикл, і це заробить більше кмна галон. Для порівняння, мотоцикл, який припадає лише на вихідні, зазвичай не має хорошої милі на галон і може стати незручним через годину або близько того.
Не переоцінюйте свої здібності. Одна з найбільших помилок вершників - придбати мотоцикл з набагато більшою функціональністю, ніж це вміє керувати. Купувати мотоцикл дуже спокусливо купувати все, що ви можете, і придбати потужний і потужний мотоцикл, але повірте, ви будете набагато кращим вершником, якщо почнете з чогось меншого. Починаючи з меншого мотоцикла, ви зможете дізнатися всі основні навички та отримати досвід та впевненість у водінні. Як тільки вам стане комфортно, ви будете готові до модернізації та по-справжньому оціните більш сильний та швидкий мотоцикл.
Перш ніж вирушити на мотоцикл, серед найважливіших факторів є те, що ви знайдете той, який ідеально підходить для вас. Як відомо, існує кілька різноманітних стилів мотоциклів, починаючи від легких скутерів до гучних і радісних крейсерів. Ось декілька найважливіших елементів, про які варто подумати, перш ніж зробити цю величезну покупку. Я займалася мотоциклами досить довгий час, хоча я дівчина, я багато про це знаю. Я познайомилася з цією областю, коли приїхала на роботу за адресою https://motobro.com.ua/
Виберіть мотоцикл, який підходить для вашого тіла: коли ви купуєте свій перший мотоцикл, важливо, щоб ви по-справжньому приміряли мотоцикл, великий як набір кросівок. Мотоцикли бувають різних розмірів і форм, тому важливо, щоб вибраний вами мотоцикл був зручним для вас. Можливо, вам сподобався ігровий мотоцикл, який ви бачили в Інтернеті лише для того, щоб вам було дуже незручно, коли ви справді сидите за ним у автосалоні. Ви не знатимете, який мотоцикл підходить вам, поки ви не спробуєте його за розміром.

Q&A (0)

Questions? Get answers from the Motobro.com.ua staff and other customers.

Posting guidelines
Typical questions asked:
  • How long does shipping take?
  • What is the return policy?
  • Where is the company located?

Sitejabber for Business

Gain trust and grow your business with customer reviews

About the business

How do I know I can trust these reviews about Motobro.com.ua?

  • Sitejabber’s sole mission is to increase online transparency for consumers and businesses
  • Sitejabber has helped over 100M consumers make better purchasing decisions online
  • Suspicious reviews are flagged by our algorithms, moderators, and community members
Have a question about Motobro.com.ua?

Is this your business?

Claim your listing for free to respond to reviews, update your profile and manage your listing.

Claim Your Business