Categories
Resources
About Us
For Business
Write a Review
Log In
Write a Review
Unimeal
Questions & Answers
232 reviews
3 questions & answers
Ask a question
What is the cost? Is it a one time fee or recurring monthly? Hope
Asked by
Hope H.
on 2/22/2023
2 Answers
Kelly C.
9/14/2024
They cream you but by bit. No mention of recurrence but they are going to bill you monthly basis.
Helpful (0)
Report
Laurie N.
8/28/2023
Hope it's $20.00 per month. Put all the foods you love as ones you don't want & you will get them
Helpful (0)
Report
Add your answer
Click to upload/insert
or drag & drop
Submit answer
Posting guidelines