We’re in this together! Stay safe with our COVID-19 guide

View
×

giorgio"skydream" n.

 • 1 Review
 • 2 Helpful Votes
 • 0 Thank Yous

Member since June 2020

 • Review

  1

 • First Review

  1

 • Thank Yous

  0

 • Fans

  0

 • Profile Views

  31

Review Distribution

1 Review by giorgio

6/3/20

Dua te falenderoj stafin e e-shqiponja per prefesionalizmin e tije dhe per korrektsin do ja keshilloja te gjithe atyre te cilet jan duke humbur kohe neper zyra per te sqaruar probleme te vogla te cilat behen te medhaja nqs nuk i ndjek nga pas, zyra e konsulence e www.e-shqiponja.com me mbaruan pune per nje gjobe qe kisha dhe nuk dija si ta paguaja dhe piket e patentes qe donin ti mi hiqnin, fal keshillimit dhe marrjes se praktikes ne dore te e-shqiponja mbarova pune brenda javes dhe duke paguar nje shifer shum te vogle per problemin qe kisha. Faleminderit dhe forca.

giorgio Has Earned 2 Votes

Giorgio N.'s review of e-shqiponja.com earned 2 Very Helpful votes

giorgio hasn’t received any thanks yous.

giorgio doesn’t have any fans yet.

giorgio isn’t following anybody yet.