Developed in part with a grant from
the National Science Foundation
why monavie juice is so costly
asked by satya p. on 4/29/15
1 Answer
I don't think it is costly, you figure it is probably,,1.25 per ounce on the high price, sometimes you can get it cheaper. when one person can spend $4 a day on a coffee, or go to the ball park and spend mega bucks on food and drinks etc.. This is organic, wild grown and processed in such a way as to only benefit you.
Helpful answer 0
Votes
Thanks for voting!
Not as helpful
Add your answer
I am affiliated with this business
I have no affiliation with this business
Posting guidelines

Ask a question

Get answers from the Monavie staff and other customers.
Posting guidelines
Is this your business?

Owners and employees, register now to answer these questions from potential customers. Register now

×
Have a question about
Monavie?
Post Review